تبلیغات
تصاویر زیبا - زشت ترین شخصیت های سینما
تو که نمیدانی خنده هایم چقدر درد میکند ، فقط می بینی که میخندم ، پـس ... قضاوت به خوشبختیم نکن !!!
تاریخ : دوشنبه 16 مرداد 1391
نویسنده : امین
در دنیای سینما هر نوع شخصیتی که فکرش را بکنید وجود دارد. دزد، راستگو، خشن، صادق، خشمگین، آرام و ... اما فهرست جالبی که سایت Movies در لیست جدید TOP10های خودش آن را اعلام کرده، به زشت ترین شخصیت های دنیای سینما برمی گردد.

شخصیت هایی که با تمام کریه بودنشان، در ذهن ها ماندگار شده اند. این شخصیت ها اغلب با گریم به شکلی که شاهدشان هستیم، درآمده اند. در 10 مشهور این شماره با 10 تا از زشت ترین شخصیت های سینما آشنا می شویم.

جالب است بدانید، اغلب زشت ترین شخصیت های دنیای سینما، جزو دوست داشتنی ترین شخصیت هایی هستند که در دنیای سینما خلق شده اند.

احمق ها (The Goonies)


کارگردان: ریچارد دانر
بازیگران: شان استین، جاش برولین، جف کوئن، کوری فلدمن، کری گرین، آن رمزی، جو پانتولیانو، مارتا پلیمپتن و رابرت دیوی
شخصیت مورد نظر: اسلوز

تعدادی از نوجوانان محله ای، گروهی تشکیل داده اند به اسم «احمق ها». آنها دنبال نقشه گنجی هستندن که در جایی پنهان شده است. اسلوز به دلیل معلولیت در زیرزمین خانه ای به غل و زنجیر کشیده شده و کسی از او خبر ندارد تا اینکه پسر غول پیگیری به اسم چانک که یکی از اعضای گروه احمق هاست، او را پیدا می کند و تلاش برای رهایی اش آغاز می شود.

چانک و اسلوز با هم دوست می شوند و به جنگ مشکلات می روند. این 2 نفر از شخصیت های زشتی هستند که در سینما به ایفای نقش پرداخته اند و از قضا جزو دوست داشتنی ترین ها نیز به حساب می آیند.
برای دیدن شخصیت های دیگر بر روی عکس کلیک کنید یا اینجا کلیک کید
 آخرین مطالب
   
 
 
 
 
بلاگ ریز | دانلود اسکریپت | اسکریپت |

قالب